آموزش طراحی سایت پورتفولیو محور

نمایش و ارائه نمونه کارهای هر هنرمند ، همواره روشی برای آشنایی بیشتر کارفرما و یا دوستداران هنر بوده است . در کنار این موارد ارائه صحیح این نمونه ها کارها به عنوان بخشی از رزومه حرفه ای هر هنرمند ، می تواند پیشنهادات و بازارهای کاری جدیدی را به سوی او بگشاید . در عصر فناوری و ارتباطات نیز نحوه این ارائه گرایشی خاص به صورت نمایش های آنلاین دارد . از این روست که بسیاری از شبکه های اجتماعی در قالب اپلیکیشن های مختلف به پا به عرصه سیستم غول آسای اشتراک گذاری محتوای تصویری گذاشته اند ، تا کاربران عادی تا هنرمندان حرفه ای را مجذوب خود نمایند . رشد روزافزون این شبکه ها و گرایش روزافزون کاربران ، نشانی از تمایل به اشتراک گذاری ثبت های عکاسی و یا تصاویر هنری ایجاد شده دارد .

بنابراین ارائه آلبوم نمونه کار به صورت آنلاین ، شاید امری حیاتی برای هر هنرمند باشد . همانطور که گفته شد شبکه های اجتماعی به خوبی در این امر وارد شده و موفق عمل کرده اند . با اینحال در این نوع شبکه ها با محدودیت هایی مواجه هستیم . از محدودیت در نوع ابعاد ارسالی تا ویرایش و جایگزینی عکس موجود می توان سخن گفت . از نگاهی دیگر این شبکه ها با تمام مزیت های خود  ، هنرمندان را به ارائه آثار خود در قالب و ساختاری یکسان وادار میکنند  . در اینجاست که نیاز به داشتن وب سایتی مستقل با قالبی متفاوت ذهن هر کاربری را درگیر کند .

دوره آموزش طراحی سایت پورتفولیو محور برای رسیدن به هدف خود ، که ارائه یک وب سایت مطابق با استانداردهای روز  و ارائه آلبوم آنلاین نمونه کارهای هنرمند است ، کوشیده است با دوری از هرگونه کدنویسی و یا پیشینه برنامه نویسی ، هنرجوبان خود را یاری کند . در این دوره به معرفی سیستم مدیریت محتوای ( CMS ) محبوب وردپرس پرداخته می شود . در ادامه نیز با ارائه قالب های گالری و پورتفولیو محور و بررسی آنها روند تکمیل پروژه ادامه می یابد . این دوره با رویکردی پروژه محور به ایجاد یک وب سایت کامل از ابتدا تا بارگذاری آن پرداخته می پردازد.

آموزش طراحی سایت پورتفولیو محور

آموزش طراحی سایت

مباحث دوره آموزش طراحی سایت پورتفولیو محور

۱ – آشنایی کوتاهی با تاریخچه وب و تعاریف استاندارد آن همچون لینک دهی ، دیتابیس و ….
۲ – آشنایی با مفهوم سیستم مدیریت محتوا ( CMS ) و پس از آن معرفی و آشنایی با نحوه کارکرد وردپرس به عنوان محبوبترین سی ام اس
۳ – آشنایی با مفهوم قالب در وردپرس و دسته بندی قالبهای مختلف همچون خبری ، گالری محور و …
۴ – آشنایی با مفهوم افزونه ها ( پلاگین ) در سیستم مدیریت محتوا
۵ – نحوه نصب وردپرس و اتصال به پایگاه داده ( دیتابیس )
۶ – معرفی و آشنایی با پنل مدیریت وردپرس و قسمتهای مختلف آن
۷ – چکونگی افزودن قالب جدید و کنترل قسمتهای مختلف قالب
۸ – ایجاد صفحات مختلفی چون صفحه اصلی ، اخبار ، تماس و …
۹ – ارتباط با شبکه های اجتماعی در وردپرس و اشتراک گذاری مطالب
۱۰ – مباحثی پیرامون ارتقای امنیت در سیستم مدیریت محتوا

برای آشنایی بیشتر و یا ارائه سوالات خود، از بخش تماس با ما و زیر گروه آموزش با ما در ارتباط باشید .