طراحی سایت خبری پان آرت

طراحی سایت خبری پان آرت بر پایه وب سایتی خبری و اطلاع رسانی شکل گرفته است . پان آرت به بررسی آخرین اخبار دنیای هنرهای تجسمی می پردازد و در کنار آن به معرفی هنرمندان این حوزه می پردازد . از ویژگی های این طراحی سایت واکنش گرا بودن آن  و طراحی و رنگبندی زیبا می باشد . علاوه بر سایت قسمت مهم دیگر بهینه سازی آن می باشد و با کار بر روی سئوی آن در بین وب سایتهای هنرهای تجسمی و اخبار هنری دارای رتبه بالایی در نتایج موتورهای جستجو می باشد .

 مشاهده

درباره پان آرت:

مجله دیجیتال پان آرت  در سال ۹۱ به کوشش رضا عـآلی تاسیس و فعالیت خود را با هدف معرفی هنرمندان ایرانی و خارجی و نیز ارایه آثار برتر و اخبار متنوع در زمینه هنرهای تجسمی آغاز نمود. اولین پروژه این گروه، ماهنامه  بین المللی پآن آرت بوده که  همچنان در زمینه هنرهای تجسمی فعالیت دارد. این ماهنامه بصورت دیجیتال در دو نسخه آفلاین (ورق خور  و پی دی اف) بصورت مرتب به دو زبان فارسی و انگلیسی در حال انتشار است. این ماهنامه علاوه بر ایران در کشورهای فرانسه، ایتالیا، مکزیک، آمریکا، اسپانیا، ترکیه و لیبی نیز مشترکان هنرمند خود را بصورت فعال دارد.

در ادامه پیشرفت فعالیتهای گروه؛ با همکاری شرکت تبلیغاتی آرتیمان استودیو، تولید گردش مجازی از مکانهای مختلف، ارایه اخبار در یک سایت خبری و همچنین بخش فروش آثار هنری نیز برای معرفی هنرمندان سرزمین پارس به مجموعه فعالیتهای پآن آرت اضافه گردید تا به کمک رسانه های مدرن و مشاورین حرفه ای، به گسترش فرهنگ هنر و نیز معرفی هنرمندان کمک بیشتری گردد.
هدف گروه در وهله اول حمایت از جوانان بصورت معرفی آثار یا رزومه آنها است و نیز ارائه مطالب هنری، اخبار بروز دنیای هنر ، معرفی کتاب و مجلات هنری ایرانی و خارجی در سطح بالایی از هنر توسط رسانه های دیگر پآن آرت به جدیت انجام میشود. با شعار “بهترین ها با ما هستند” همواره سعی بر پیشرفت فرهنگی و کمک به هنرمندان برای معرفی و رشد هرچه بیشتر این عزیزان هستیم. امید است با یاری بزگواران این مرز و بوم، بتوانیم کمکی هرچند کوچک در راه اعتلای هنرهای تجسمی برداریم.